Archives

mar16

Informacje o pokoju

Rezerwacja RO, BB lub HB  Darmowe Wifi  Duże łóżko
Łazienka z prysznicem  Zestaw kosmetyków  Woda + napoje gazowane w pokoju
 Czajnik elektryczny w pokoju  Telewizor z płaskim ekranem*   Widok na miasto

Junior Suite

Pokój o powierzchni 30 m2 składa się z sypialni wyposażonej w jedno duże łóżko oraz części dziennej- wypoczynkowej. Pokój z widokiem na miasto posiada prywatną łazienkę z prysznicem.low juniorTelewizor z płaskim ekranem, z dostępnymi kanałami satelitarnymi i kablowymi*. Możliwość zarezerwowania pokoju ze śniadaniem wliczonym w cenę lub ze śniadaniem i obiadokolacją (więcej informacji w zakładce “Promocje**”).

 

*Na życzenie Gościa SNFP- Stowarzyszenie Niezależna Fonografia Polska nieodpłatnie wypożycza Gościowi odbiornik TV do własnego, osobistego użytku, na okres pobytu w hotelu.

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie. Pokój z widokiem na miasto składa się z sypialni z dużym łóżkiem, części dziennej, gdzie znajduje się telewizor z płaskim ekranem*, a także część wypoczynkowa oraz z łazienki z prysznicem, wyposażonej w zestaw kosmetyków kąpielowych. W pokoju znajduje się czajnik elektryczny, a także zestaw gorących i zimnych napoi.

Budzenie na życzenie
Room service
Usługa pralnicza
Możliwość wypożyczenia żelazka

Pokój bez  śniadania (RO) 245 PLN/doba – 1 osoba
295 PLN/doba – 2 osoby

Pokój ze śniadaniem (BB) 269 PLN/doba – 1 osoba
319 PLN/doba – 2 osoby

 

 

Inne pokoje

Pokój Jednoosobowy
od 200 złza noc

Pokój jednoosobowy z widokiem na miastoPokój o powierzchni 18 m2 wyposażony w jedno pojedyncze łóżko. Pokój posiada prywatną łazienkę z prysznicem.

  • Zestaw kosmetyków
  • Widok na miasto
  • Darmowe Wi- Fi
  • Woda mineralna
  • Prysznic
Prześlij zapytanie