Wesela

Przyjęcie weselne w Hotelu Opera

 

Profesjonalna organizacja, wyśmienite menu i najwyższej jakości obsługa sprawiają, że przyjęcia weselne stają się niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla Państwa Młodych, ale też dla Gości, którzy wraz z nimi świętują ten wyjątkowy dzień w eleganckich wnętrzach Hotelu Opera.

Wystawnie…

 

Do dyspozycji gości przeznaczyliśmy dwie sale. Większa, Carmen, cieszy się zainteresowaniem Narzeczonych marzących o dużej uroczystości. Dwupoziomowa, z wydzielonym parterem i balkonem, umożliwia zorganizowanie przyjęcia do 110 osób.

Dodatkowym atutem Carmen jest bezpośrednie wyjście na wewnętrzny dziedziniec, gdzie Goście weselni mogą chwilę odpocząć przy stoliku, w otoczeniu kwiatów.

MG_3539IMG_5769IMG_5739IMG_5737IMG_5732IMG_5730IMG_5705IMG_5702IMG_5704carmen-8carmen-6-183-12-ogrod1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…lub kameralnie

Tosca to mniejsza sala, przeznaczona dla maksymalnie 30 osób w przypadku przyjęcia z tańcami, dla 40 przy ustawieniu krzesełkowym. To doskonała propozycja dla przyszłych Małżonków planujących kameralną uroczystość.

W Tosce może też odbyć się ślub cywilny. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim wymaganiom prawnym i stworzyć przestrzeń, w której w ciszy i skupieniu można złożyć przysięgę małżeńską.

IMG_5699IMG_5696IMG_5695IMG_5683IMG_5663IMG_5650

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompleksowo i profesjonalnie

Oprócz gustownego wystroju wnętrz naszym gościom zapewniamy profesjonalne i kompleksowe przygotowanie przyjęcia. Pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni powstanie wykwintne menu, skonstruowane w oparciu o preferencje Państwa Młodych, a na stołach zagoszczą smaczne, efektownie podane potrawy. Istnieje też możliwość zamówienia wypieków w naszej cukierni.

 

Gościom weselnym oferujemy nocleg w komfortowych, nowoczesnych pokojach hotelowych. Z kolei na świeżo upieczonych Państwa Młodych, w prezencie od hotelu, czeka elegancki apartament dla nowożeńców.

 

Kontakt:

Manager Restauracji tel. 695 067 372

Hotel Opera ***