Przyjęcia okolicznościowe

Organizując różnorodne imprezy okolicznościowe, mamy przyjemność towarzyszyć Państwu podczas najważniejszych uroczystości rodzinnych i towarzyskich. We wnętrzach Hotelu Opera odbywają się niezapomniane wesela, rocznice ślubu, chrzty, roczki, komunie, ale też baby shower, 18-stki, wieczory panieńskie czy kawalerskie, bankiety, bale oraz gale. Organizujemy również półmetki, studniówki i komersy. Menu ustalane indywidualnie dla każdego klienta. Skontaktuj się z nami i stwórzmy wspólnie najlepszą imprezę na Śląsku. Zapraszamy!

IMG_5702

Oficjalnie, rodzinnie i klubowo

Do dyspozycji Klientów przeznaczyliśmy m.in. salę bankietowo-konferencyjną Carmen, z wyjściem na dziedziniec, gdzie odbywają się przyjęcia do 150 osób.

5 ogrod

 

 

Tosca to mniejsza sala, idealna w przypadku kameralnych uroczystości do 40 osób.

IMG_5695

Wspaniała atmosfera towarzyszy również Gościom przyjęć okolicznościowych organizowanych w hotelowej kawiarni – do 30 osób.

Z myślą o mniej oficjalnych okazjach powstała Piwniczka – sala w stylu klubowym, której atutem jest również bezpośrednie wyjście na dziedziniec. To doskonała propozycja w przypadku wieczoru panieńskiego czy spotkania klasowego – do 25 osób.

Bez względu na charakter uroczystości naszym Gościom gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie przygotowania poczęstunku, jak również najwyższą jakość obsługi.

Zapraszamy także do skorzystania z atrakcyjnej oferty noclegu w komfortowym pokoju hotelowym wraz ze śniadaniem.