Regulamin pobytu ze zwierzętami

1. Podstawowym warunkiem przyjęcia pod nasz dach zwierzęcia jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji oraz podpisanie regulaminu.

2. Koszt pobytu zwierzęcia w hotelu wynosi 50zł za dobę.

3. W Hotelu mogą przebywać tylko zwierzęta domowe. Hotel w szczególności ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, w tym: gadów, pajęczaków oraz psów rasy: amerykański pit bull terrier; pies z Majorki (Perro de Presa Mallorquin); buldog amerykański; dog argentyński; pies kanaryjski (Perro de Presa Canario); tosa inu; rottweiler; akbash dog; anatolian karabash; moskiewski stróżujący; owczarek kaukaski (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne).

4. Pobyt zwierzęcia uwarunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia.

5. Dbając o bezpieczeństwo, psy muszą być wyprowadzane na smyczy, pod opieką właściciela bądź osoby upoważnionej.

6. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do restauracji lub kawiarni bez wcześniejszej konsultacji z obsługą restauracji.

7. Zwierzęta mogą korzystać wyłącznie z wyznaczonych przestrzeni w środku hotelu, jak również na zewnątrz.

8. Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika wskazanego przez pracownika hotelu.

9. Właściciel zwierzęcia odpowiada za czystość po nim – w pokoju, częściach ogólnodostępnych, jak również na terenie otaczającym hotel. Prosimy o sprzątanie po swoim pupilu.

10. Sprzątanie pokoju, w którym przebywa zwierzę odbywa się wyłącznie podczas obecności właściciela. Prosimy o kontakt z Recepcją w celu ustalenia godzin sprzątania.

11. Psy oraz inne zwierzęta powinny być trzymane w pokojach właścicieli oraz nie powinny być pozostawione same jeżeli w tym czasie zakłócają spokój innych gości. W przypadku powtarzających się skarg oraz braku reakcji ze strony właściciela po uprzednim upomnieniu, hotel zastrzega sobie prawo do usunięcia zwierzęcia
z obiektu z pomocą odpowiednich służb oraz obciążeniem właściciela wszelkimi kosztami związanymi z tego tytułu.

12. Jeżeli pościel w pokoju, w którym przebywa pies lub inne zwierzę będzie przez niego zabrudzona (sierść, błoto) lub uszkodzona, właściciel jest zobowiązany do odkupienia całego kompletu pościeli w cenie 150zł /szt.

13. Wszystkie szkody w mieniu hotelu, bądź mieniu innych gości spowodowane przez psa będą wyceniane przez dyrekcję hotelu, a ich kosztami będą obciążeni właściciele.

14. Za niepoinformowanie recepcji hotelu o posiadaniu zwierzęcia w pokoju, zostanie nałożona dodatkowa kara w wysokości 300zł.