Family Room

Informacje o pokoju

 Rezerwacja RO, BB lub HB  Łazienka z prysznicem  Telewizor z płaskim ekranem*
 Darmowe Wif  Zestaw kosmetyków  Widok na miasto
 Duże łóżko podwójne  Dwie rozkładane sofy  Woda w pokoju

Family Room

Pokój o powierzchni 36 mwyposażony w jedno duże łóżko podwójne oraz dwielow family rozkładane sofy jednoosobowe. Pokój z widokiem na miasto posiada prywatną łazienkę z prysznicem.
Telewizor z płaskim ekranem, z dostępnymi kanałami satelitarnymi i kablowymi*. Istnieje możliwość zarezerwowania pokoju dla trzech osób w cenie 340 zł za dobę ze śniadaniem, a także pokoju bez śniadania w cenie 320 za dobę dla trzech osób i 360 za dobę dla czterech osób.
*Na życzenie Gościa SNFP- Stowarzyszenie Niezależna Fonografia Polska nieodpłatnie wypożycza Gościowi odbiornik TV do własnego, osobistego użytku, na okres pobytu w hotelu.

 

 

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie. Pokój z widokiem na miasto składa się z sypialni z dużym łóżkiem podwójnym i dwóch rozkładanych sof jednoosobowych, co daje możliwość noclegu dla trzech lub czterech osób oraz z łazienki z prysznicem, wyposażonej w zestaw kosmetyków kąpielowych. W pokoju znajduje się woda.

Budzenie na życzenie
Room service
Usługa pralnicza
Możliwość wypożyczenia żelazka

Pokój bez  śniadania (RO) 320 PLN/doba – pokój trzyosobowy
360 PLN/doba – pokój czteroosobowy

Pokój ze śniadaniem (BB) 340 PLN/doba – pokój trzyosobowy
380 PLN/doba – pokój czteroosobowy

 

Inne pokoje

Double de Lux
od 285 złza noc

Pokój Dwuosobowy typu De LuxDuży pokój o powierzchni 30 m2 wyposażony w jedno duże łóżko podwójne oraz część wypoczynkową. Pokój z widokiem na miasto.

  • Zestaw kosmetyków
  • Widok na Miasto
  • Darmowe Wi-Fi
  • Woda mineralna + napoje gazowane
  • Czajnik elektryczny
Prześlij zapytanie