Apartament

Informacje o pokoju

 Rezerwacja RO, BB lub HB  Łazienka z prysznicem  Czajnik elektryczny w pokoju
 Darmowe Wifi  Zestaw kosmetyków  Telewizor z płaskim ekranem*
 Podwójne łóżko  Woda + napoje gazowane w pokoju  Widok na miasto

Apartament

Pokój o powierzchni 40 m2  składa się z sypialni wyposażonej w jedno duże łóżko podwójne oraz części dziennej- wypoczynkowej. Pokój z widokiem na miasto posiada prywatną łazienkę z prysznicem. Telewizor z płaskim ekranem, z dostępnymi kanałami satelitarnymi i kablowymi*.  Możliwość zarezerwowania pokoju ze śniadaniem wliczonym w cenę lub ze śniadaniem i obiadokolacją (więcej informacji w zakładce “Promocje**”).
*Na życzIMG_2666enie Gościa SNFP- Stowarzyszenie Niezależna Fonografia Polska nieodpłatnie wypożycza Gościowi odbiornik TV do własnego, osobistego użytku, na okres pobytu w hotelu.

 

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie. Pokój z widokiem na miasto składa się z sypialni z dużym łóżkiem podwójnym, części dziennej, gdzie znajduje się telewizor z płaskim ekranem*, a także część wypoczynkowa oraz z łazienki z prysznicem, wyposażonej w zestaw kosmetyków kąpielowych. W pokoju znajduje się czajnik elektryczny wraz z zestawem gorących i zimnych napoi oraz lodówka.

Budzenie na życzenie
Room service
Usługa pralnicza
Możliwość wypożyczenia żelazka

Pokój bez  śniadania (RO) 350 PLN/doba (1 lub 2 osoby)

Pokój ze śniadaniem (BB) 399 PLN/doba (1 lub 2 osoby)

 

Inne pokoje

Pokój Dwuosobowy
od 220 złza noc

Pokój dwuosobowy z widokiem na miastoPokój o powierzchni 20 m2 wyposażony w jedno duże łóżko podwójne. Pokój z widokiem na miasto posiada prywatną łazienkę z prysznicem.

  • Zestaw kosmetyków
  • Widok na miasto
  • Darmowe Wi-Fi
  • Woda mineralna
  • Prysznic
Prześlij zapytanie