Archives

mar16

Informacje o pokoju

 Rezerwacja RO, BB lub HB Darmowe Wifi  Podwójne łóżko
 Łazienka z prysznicem  Zestaw kosmetyków  Woda + napoje gazowane w pokoju
 Czajnik elektryczny w pokoju  Telewizor z płaskim ekranem*   Widok na miasto

Double de Lux

Pokój o powierzchni 30 m2 wyposażony w jedno duże łóżko podwójne oraz część wypoczynkową. Pokój z widokiem na miasto posiada prywatną łazienkę z prysznicem. Telewizor z płaskim ekranem, z dostępnymi kanałami satelitarnymi i kablowymi*. Możliwość zarezerwowania pokoju ze śniadaniem wliczonym w cenę lub ze śniadaniem i obiadokolacją (więcej informacji w zakładce “Promocje**”).
*Na życzenie Gościa SNFP- Stowarzyszenie Niezależna Fonografia Polska nieodpłatnie wypożycza Gościowi odbiornik TV do własnego, osobistego użytku, na okres pobytu w hotelu.Pokój De lux

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie. Pokój z widokiem na miasto wyposażony jest w jedno duże łóżko podwójne oraz  część wypoczynkową. Pokój posiada własną łazienkę z zestawem kosmetyków kąpielowych. W pokoju znajduje się czajnik elektryczny wraz z zestawem gorących i zimnych napoi oraz lodówka. Na wyposażeniu pokoju jest również kominek elektryczny.

Budzenie na życzenie
Room service
Usługa pralnicza
Możliwość wypożyczenia żelazka

Pokój bez śniadania (RO) 285 PLN/doba

Pokój ze śniadaniem (BB) 319 PLN/doba

Inne pokoje

Pokój Dwuosobowy
od 220 złza noc

Pokój dwuosobowy z widokiem na miastoPokój o powierzchni 20 m2 wyposażony w jedno duże łóżko podwójne. Pokój z widokiem na miasto posiada prywatną łazienkę z prysznicem.

  • Zestaw kosmetyków
  • Widok na miasto
  • Darmowe Wi-Fi
  • Woda mineralna
  • Prysznic
Prześlij zapytanie