CATERING

Zamów Online

 

POSIŁKI REGENERACYJNE DLA PRACOWNIKÓW


 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWA KARTA MENU – Zamów Online

 

 

 

                        Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji menu, także w formie cateringu. Mamy doświadczenie w realizacji zamówień nawet do 1000 osób, byliśmy w instytucjach wszelkiej maści, firmach z różnych branż oraz obsługiwaliśmy kameralne przyjęcia w biurach.

Zaskocz swoich klientów nietuzinkowymi przekąskami w postaci finger food, lub pełną ofertą menu począwszy od wyszukanej przystawki. Jest to oferta dla tych, którzy wiedzą jak ważne są kwestie wizerunkowe i dobra atmosfera.

Istnieje możliwość kompleksowej realizacji z obsługą przez naszych profesjonalnych kelnerów. Zajmiemy się aranżacją miejsca, planem logistycznym i wszystkimi innymi nowinkami będącymi problemem dla laików.

Każdy catering wymaga indywidualnego podejścia i wyceny. Skontaktuj się z nami z informacją na temat oczekiwań wydarzenia, a my stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę.

KORYTA MIĘSNE, RYBNE, WEGETARIAŃSKIE I INNE

Tace i opakowania użyte do podania korytek w cenie zestawów.  Istnieje możliwość zamówienia korytek na drewnianych deskach, wówczas pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 50zł/koryto.