Dzień seniora

Zapraszamy serdecznie do naszej restauracji i hotelu, gdzie razem z Wami już 1 października będziemy obchodzili Dzień Seniora! To wyjątkowa okazja, by spędzić czas w przyjemnym towarzystwie, cieszyć się doskonałą kuchnią oraz zrelaksować się w naszych komfortowych, klimatyzowanych pokojach.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do zorganizowanych grup seniorów i wycieczek, jak i do osób indywidualnych, dla których możemny przygotować ofertę szytą na miarę. Dla tych z Was, którzy chcieliby spędzić ten wyjątkowy dzień w gronie przyjaciół, przygotujemy stolik dla grupy seniorów. Zapraszamy także pary oraz osoby samotne, które chciałyby po prostu miło spędzić czas.

Nasza oferta dedykowana seniorom obejmuje nie tylko pyszne posiłki i wygodne noclegi, ale także pełen wachlarz atrakcji, które dostosowujemy do Waszych preferencji. Przygotujemy dla Was niezapomniane wycieczki do okolicznych atrakcji, zapewnimy rozrywkę podczas wspólnych biesiad i grillowania, zorganizujemy degustację wyselekcjonowanych win, oraz wiele więcej.

Nasz personel zadba o każdy detal, aby Wasz pobyt był nie tylko komfortowy, lecz także niezapomniany. Przyłączcie się do naszego świętowania Dnia Seniora!